Kontakti

Ured direktora

Karolina Barilar, dipl.oec.
Direktorica
 
Tel: 00 385 (0) 49 373 161
Fax: 00385 (0) 49 301 290
Mob: 00 385 (0) 91 329 2534
e-mail: karolina@zara.hr
Frana Galovića 1b
49 000 Krapina
 

Helena Matuša, dipl.oec.
Pomoćnica direktorice

Tel: 00 385 (0) 49 373 161
Fax: 00385 (0) 49 301 290
Mob: 00 385 (0) 91 329 2535
e-mail: helena@zara.hr
Frana Galovića 1b
49 000 Krapina
 

Odjel za opće, administrativne, financijske i kadrovske poslove

Gordana Ana Dijaković, bacc.oec.
Voditeljica odjela

Tel: 00 385 (0) 49 373 161
Fax: 00385 (0) 49 301 290
Mob: 00 385 (0) 91 329 3339
e-mail: gordana@zara.hr
Frana Galovića 1b
49 000 Krapina

 

Marina Jurinjak, bacc.inf.
Stručna suradnica

Tel: 00 385 (0) 49 373 161
Fax: 00385 (0) 49 301 290
Mob: 00385 (0) 91 329 3348
e-mail: marina@zara.hr
Frana Galovića 1b
49 000 Krapina

 

Odjel za gospodarsku i poduzetničku infrastrukturu

Damir Strejček, dipl.oec.
Voditelj odjela
 
Tel: 00 385 (0) 49 373 161
Fax: 00385 (0) 49 301 290
Mob: 00385 (0) 99 493 5246
e-mail: damir@zara.hr
Frana Galovića 1b
49 000 Krapina
 
 
Željka Grmovšek, mag.oec.
Savjetnica
 
Tel: 00 385 (0) 49 373 161
Fax: 00385 (0) 49 301 290
Mob: 00385 (0) 99 362 0793
e-mail: zeljka@zara.hr
Frana Galovića 1b
49 000 Krapina
 
 
Filip Šoštarić, mag.oec.
Stručni suradnik
 
Tel: 00 385 (0) 49 373 161
Fax: 00385 (0) 49 301 290
Mob: 00385 (0) 99 492 5828
e-mail: filip@zara.hr
Frana Galovića 1b
49 000 Krapina
 
 
Tea Ban, mag.oec.
Stručna suradnica
 
Tel: 00 385 (0) 49 373 161
Fax: 00385 (0) 49 301 290
Mob: 00385 (0) 99 393 7029
e-mail: tea@zara.hr
Frana Galovića 1b
49 000 Krapina
 

Odjel za strateško planiranje i razvojne projekte

 
Ivana Šalković, mag.pol.
Savjetnica
 
Tel: 00 385 (0) 49 373 161
Fax: 00385 (0) 49 301 290
Mob: 00385 (0) 99 492 5827
e-mail: ivana.salkovic@zara.hr
Frana Galovića 1b
49 000 Krapina
 

Tanja Ivek, univ.spec.oec.
Savjetnica

Tel: 00 385 (0) 49 373 161
Fax: 00385 (0) 49 301 290
Mob: 00385 (0) 91 329 3347
e-mail: tanja@zara.hr
Frana Galovića 1b
49 000 Krapina

 

Draženka Grah, mag.oec.
Savjetnica

Tel: 00 385 (0) 49 373 161
Fax: 00385 (0) 49 301 290
Mob: 00385 (0) 99 255 1806
e-mail: drazenka@zara.hr
Frana Galovića 1b
49 000 Krapina

 
Silvija Malogorski, bacc.oec. 
Stručna suradnica
 
Tel: 00 385 (0) 49 373 161
Fax: 00385 (0) 49 301 290
e-mail: silvija@zara.hr
Frana Galovića 1b
49 000 Krapina
 
 
Anamarija Jerneić, mag.oec. 
Stručna suradnica
 
Tel: 00 385 (0) 49 373 161
Fax: 00385 (0) 49 301 290
Mob: 00385 (0) 99 269 3131
e-mail: anamarija@zara.hr
Frana Galovića 1b
49 000 Krapina
 
 
Ivana Bobovečki, mag.oec.
Stručna suradnica
 
Tel: 00 385 (0) 49 373 161
Fax: 00385 (0) 49 301 290
Mob: 00385 (0) 99 362 0792
e-mail: ivana@zara.hr
Frana Galovića 1b
49 000 Krapina
 

Ingrid Jakopec, mag.oec.
Stručna suradnica

Tel: 00 385 (0) 49 373 161
Fax: 00385 (0) 49 301 290
Mob: 00385 (0) 99 269 3130
e-mail: ingrid@zara.hr
Frana Galovića 1b
49 000 Krapina