Javna nabava

Registar ugovora o javnoj nabavi 01.01.2012.-31.12.2012.

Registar ugovora o javnoj nabavi do 30.06.2013.

Registar ugovora o javnoj nabavi 01.01.2013.-31.12.2013.

Registar ugovora o javnoj nabavi do 30.06.2014.

Registar ugovora o javnoj nabavi 01.01.2014.-31.12.2014.

Registar ugovora o javnoj nabavi do 30.06.2015.

Registar ugovora o javnoj nabavi od 01.01.2015.-31.12.2015.

Registar ugovora o javnoj nabavi do 30.06.2016.

  Registar ugovora o javnoj nabavi od 01.01.2016.-31.12.2016.
Registar ugovora o javnoj nabavi od 01.01.2017.-30.06.2017.
Registar ugovora o javnoj nabavi od 01.01.2017.-31.12.2017.

 

OBAVIJEST O SPRJEČAVANJU SUKOBA INTERESA

Sukladno odredbama Zakona o javnoj nabavi (Narodne novine, broj 120/16) objavljujemo da Zagorska razvojna agencija d.o.o. kao javni naručitelj ne smije sklapati ugovore o javnoj nabavi u smislu odredbi glave III., poglavlja 8, Zakona sa slijedećim gospodarskim subjektima:  

1. Bravarija Barilar d.o.o., Krapina, Tkalci 57A, OIB:55739381246

2. TPK Orometal d.o.o., Oroslavje, Milana Prpića 118, OIB: 59467867961

 

  • 2018. - Plan javne nabave_odluka      
    Plan nabave za 2018.      
    1. Izmjene plana nabave za 2018. godinu      
    2. Izmjene plana nabave za 2018. godinu      

 

POSTUPAK NABAVE USLUGA ORGANIZACIJE MANIFESTACIJA

Prilozi:

  1.  Društvene i druge posebne usluge - Javni ugovori - Poziv
  2.  Dokumentacija o nadmetanju
  3.  Tehničke specifikacije - Grupa 1
  4.  Tehničke specifikacije - Grupa 2
  5.  Troškovnik - Grupa 1
  6.  Troškovnik - Grupa 2
  7.  ESPD obrazac

 

POSTUPAK JAVNE NABAVE USLUGA GRAFIČKOG OBLIKOVANJA I TISKA
 

 DOKUMENTACIJA O NABAVI

Prilozi:

  1.  TEHNIČKE SPECIFIKACIJE 
  2.  TROŠKOVNIK
  3.  ESPD OBRAZAC
  4.  IZJAVA O KRITERIJIMA 
  5.  PRIRUČNIK_LOGO
  6.  PRIRUČNIK_INFORMIRANJE I OBAVJEŠTAVANJE